Художниця з Дніпра зачарувала Британську публіку своїми роботами

Випускниця з Дніпра підкорює Велику Британію своїми полотнами

Художниця з Дніпра зачарувала Британську публіку своїми роботами

7 Листопада 2023 Культура, Новини

Уляна Щербак, талановита випускниця Дніпровської дитячої художньої школи №2 та нинішня студентка Croydon College у Великій Британії, стала справжнім відкриттям на патріотичній виставці, організованій у рамках концерту Національного симфонічного оркестру України у місті Кройдон. Про це повідомили в департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Творчість молодої художниці викликала захоплення серед британських глядачів, дозволивши Уляні стати культурним посланником України. Її твори, які висвітлюють тему війни в Україні, підкреслили важливість мистецтва як засобу міжнародного спілкування та висловлення глибоких емоцій.

Окрім свого внеску в експозицію, Уляна також брала участь у піднятті українського прапора в центрі Кройдона, під час урочистого заходу в міській раді. Цей жест символізував гордість та солідарність із її рідною країною.

«Її твори – це не просто картини, а меседжі миру, котрі висловлюють почуття цілої нації», – поділилися в департаменті, висловлюючи вдячність випускникам мистецьких шкіл та викладачам, які розвивають молоді таланти і підтримують культурний обмін з іншими країнами.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору