Кабінет Міністрів спрощує процес призначення соціальних стипендій та допомоги

Кабінет Міністрів спрощує процес призначення соціальних стипендій та допомоги

4 Грудня 2023 Економіка, Новини

Уряд України вносить зміни для полегшення процедури отримання соціальних стипендій та допомоги, зокрема для студентів та осіб з інвалідністю. За інформацією Міністерства соціальної політики України, з 1 січня 2024 року соціальні стипендії стануть доступними для студентів, які перебували у російському полоні або були позбавлені свободи під час збройної агресії рф, а також їхніх дітей.

Для оформлення стипендій студентам достатньо буде надати витяг із реєстру, що підтверджує позбавлення свободи під час війни. Також уряд спростив процедуру призначення соціальної стипендії для учасників бойових дій та їхніх дітей, дозволивши використовувати довідку про участь у бойових діях замість посвідчення учасника бойових дій.

Крім того, спрощено процес отримання соціальної допомоги для людей з інвалідністю з дитинства, дітей з інвалідністю, осіб без права на пенсію та осіб з інвалідністю. Тепер для оформлення допомоги можна використовувати скановану копію витягу з акта МСЕК або медичного висновку про дитину з інвалідністю.

Ці зміни відбуваються на тлі воєнного стану в Україні, що створює додаткові труднощі з паперовою документацією.

фото: з відкритих джерел

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору