Павлопільський дитячий садок

На Дніпропетровщині оновлюють Павлопільський дитячий садок за програмою «Велике будівництво»

3 апреля 2020 Новини, Регіон

Дніпропетровська ОДА реконструює дитячий садок у Павлопіллі Нікопольського району. Дошкільний заклад – один із пріоритетних об’єктів, які входять до програми Президента України «Велике будівництво». Там виконали понад 50% робіт. Будівля вже має нову покрівлю та систему опалення. Робітники завершили утеплювати підвальне та горищне приміщення. Про це повідомили у департаменті капітального будівництва Дніпропетровської ОДА.

«За програмою «Велике будівництво» оновлюємо на Дніпропетровщині школи, стадіони, дитячі садочки, – зазначили у департаменті. – Зокрема, роботи киплять у Павлопіллі. Дітлахи отримають різнокольорову комфортну будівлю. Дошкільний заклад відповідатиме всім сучасним стандартам. Матиме облаштовану територію, гарну тепло на гідроізоляцію».

Робітники виконали майже всі демонтажні роботи. Зараз монтують системи водо та електропостачання. Незабаром у будівлі з’являться нові вікна та двері. Далі за планом – улаштування утепленого фасаду, будівництво пандусів, ремонт сходових майданчиків. Цоколь та ґанки оздоблять керамічною плиткою. Насамкінець – виконають благоустрій подвір’я.

Павлопільський дитсадочок розрахований на  110 дітей.

Окрім Павлопільського, в області цьогоріч оновлять Миколаївський, Покровський, Іларіонівський та Чкалівський дитячі садки. До державного проєкту «Велике будівництво» також увійшли школи у Волоському, Петропавлівці, Лихівці, Томаківці, Покровському.

Відремонтують 5 спортоб’єктів. По одному – в Новомосковську Перещепиному та Кривому Розі. Ще два – у Дніпрі.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх