На Дніпропетровщині унікальний квітковий годинник одягнув барвисте вбрання (фото)

20 августа 2021 Новини, Регіон

У Кривому Розі до 30-ї річниці незалежності України тривають роботи з упорядкування та озеленення парку «Героїв». Його окрасою та візитівкою всього міста є унікальний квітковий годинник. До державного свята його прикрасять 16 тисяч барвистих квітів.

Символічно те, що у цьому році годиннику виповнюється 10 років. Його було відкрито 22 серпня 2011 до 20-ї річниці незалежності України.

квітковий годинник_Кривий Ріг

Криворізький квітковий годинник — споруда незвичайної архітектури й краси з діаметром циферблату 22 метри та довжиною хвилинної стрілки — 12 метрів. Це найбільший Квітковий годинник у світі. Циферблат годинника являє собою бетонне коло, яке складається з 12 секторів де розміщуються квіти декількох видів. Хід стрілки забезпечує часовий механізм, розташований під спорудою. Усе це дозволило унікальній споруді в 2011 році увійти до Книги рекордів Гіннесу.

квітковий годинник_Кривий Ріг

«Вже традиційно, до Дня Незалежності України, квітковий годинник змінив своє вбрання. Цього року у композицію увійшли 8 тис петуній рожевих, 6 тис тагетесу жовтого і більше 2 тисяч цинерарію. Понад 40 наших співробітників займалися висадкою квітів за схемою, щоб створити цікавий геометричний орнамент. Оновлена візитівка міста стане гарною локацією для фото і подарунком криворіжцям до Дня Незалежності України», — сказала Ольга Кобець, інженер КП «Сансервіс».

квітковий годинник_Кривий Ріг

У Кривому Розі до робіт з благоустрою та озеленення підходять комплексно та системно, адже криворіжців повинно бути комфортно та затишно у рідному місті. В улюблених місцях відпочинку дорослих і дітей проводять покоси трави, видалення сухостоїв, омолодження дерев та санітарне обрізання, догляд за газонами, ведеться робота з озеленення клумб, тощо. У рамках програми з благоустрою в 2021 році вже висаджено 350 дерев та 1250 чагарників, проведено благоустрій 5385 м2 клумб і висаджено 600 троянд.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Прокрутить наверх