На Дніпропетровщині відкрилася унікальна виставка батального живопису

Новомосковський музей представляє унікальну колекцію батальних полотен від Сергія Чайки

На Дніпропетровщині відкрилася унікальна виставка батального живопису

10 Листопада 2023 Культура, Новини

В історико-краєзнавчому музеї ім. П. Калнишевського міста Новомосковськ пройшло урочисте відкриття експозиції батальних полотен під назвою «До нових берегів», автором яких є визнаний український художник Сергій Чайка, повідомляє “Полезная газета”.

Унікальність цієї виставки полягає у вражаючих розмірах картин – багато з них мають габарити 2 на 3 метри та більше. Серед більше ста робіт митця, що входять до його творчого портфоліо, на експозиції представлено понад 30 полотен, що занурюють глядачів у глибини історії козацтва. Ці полотна знайшли своє місце у приватних колекціях по всьому світу.

Серед експонованих 17 творів, окрім батальних сцен, можна знайти й анімалістичні роботи, що свідчать про багатогранність таланту Сергія Чайки. Твори художника немов розповідають про незламний дух українців, їхню гордість та свободолюбство, передаючи дух величної козацької епохи.

Організатори запрошують усіх шанувальників мистецтва відвідати цю надзвичайну виставку, яка триватиме до 15 грудня в Новомосковському музеї.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору