омолодження

Омолоджувальні препарати можуть провокувати появу онкології

27 октября 2022 Здоров’я, Новини

Американські науковці вважають, що потрібно бути дуже обережними з омолоджувальними препаратами, повідомляє «Країна здоров’я«.

З біологічної точки зору старіння є скупченням пошкоджених клітин, які повинні плавно виводитися з організму. На жаль, із віком ці клітини накопичуються, й у науці їх іноді називають клітинами-зомбі. Їх скупчення провокують запальні процеси, які можуть призвести до старечого недоумства, різного роду артритів і радикулітів, порушень зору.

Вкрай важливо, щоб хоча б згодом організм виводив клітини-зомбі та знищував їх. В іншому випадку, їхній надмірний запас може спровокувати онкологію. Вчені Каліфорнійського університету в Сан-Франциско вважають, що якщо противікові препарати цілеспрямовано впливають на клітини-зомбі і видаляють їх без будь-якої фільтрації, то в результаті тіло може втратити можливість створювати бар’єр, який перешкоджає потраплянню туди чужих клітин тощо. А це загрожує різними проблемами зі здоров’ям, включаючи і рак.

Ось чому противікові таблетки повинні впливати дуже вибірково, тобто знищувати клітини-зомбі та не чіпати корисні клітини. Цей висновок вчені зробили, коли провели цілу серію експериментів на клітинних культурах та лабораторних мишах. Найбільш ефективні противірусні препарати видаляють клітини-зомбі та надають протизапальну дію.

фото із відкритих джерел

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Прокрутить наверх