арахис

П’ять корисних властивостей арахісу, які підтвердила наука

8 декабря 2020 Корисно, Новини

Якщо ви полюбляєте арахіс, вважайте, що вам пощастило – ваш улюблений горіх має безліч корисних властивостей. Це прекрасний продукт, наповнений різноманітними поживними речовинами, необхідними для здорового функціонування організму, пише Жіночий світ з посиланням на Times Now.

Арахіс – це дуже популярна та корисна закуска. Ось п’ять корисних властивостей арахісу, які підтвердила наука:

— допомагає схуднути. При збалансованому раціоні арахіс сприяє схудненню. Він є джерелом ненасичених жирів, клітковини та білків, які роблять його дуже ситним. Це допомагає вам споживати менше калорій, а отже скорочує приріст ваги.

— Сприяє зниженню рівня холестерину. Якщо ви страждаєте від підвищеного рівня холестерину, включіть у раціон арахіс та арахісове масло. Завдяки високому вмісту ненасичених жирів, арахіс допомагає знизити рівень “поганого” холестерину ЛПНЩ. Як наслідок, ризик серцевих захворювань, інсульту та інших серцево-судинних проблем зменшується.

— Зміцнює здоров’я шкіри. Ненасичені жирні кислоти мають дивовижні протизапальні властивості. Тож якщо у вас проблемна шкіра, арахіс – це те, що вам потрібно. Корисні жири також захищають шкіру від пошкоджень, завданих УФ-випромінюванням, зменшуючи ризик появи зморшок і гіперпігментації. Також арахіс посилює вироблення колагену, адже він захищає клітини, що відповідають за нього.

— Знижує ризик раку. Арахіс містить сполуки, які називаються фітостеринами, що мають протипухлинні властивості. Особливо ефективний арахіс для профілактики раку молочної залози, товстої кишки та передміхурової залози. Дослідження показало, що вживання арахісу або продуктів його переробки може навіть зменшити ріст ракових клітин у жінок з колоректальним раком.

— Допомагає у лікуванні артриту. Артрит – це запальне хронічне захворювання, яке вражає щороку величезну кількість людей. Але завдяки протизапальним перевагам арахісу біль у суглобах при артриті можна зменшити. А ніацин, що міститься в арахісі, сприяє збільшенню рухливості суглобів. Арахіс – це гарна натуральна альтернатива нестероїдним протизапальним препаратам.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Прокрутить наверх