На Дніпропетровщині триває робота над посиленням підтримки мешканців прифронтових територій, зокрема жителів Синельниківщини, які змушені залишати свої домівки через небезпеку.
Як повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак, регіон співпрацює з міжнародними організаціями, щоб забезпечити евакуйованих усім необхідним. Наразі Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) готує до запуску нову програму допомоги для переселенців.
🔹 Що передбачає підтримка?
✔ Оплату оренди житла на кілька місяців
✔ Фінансову допомогу на оплату комунальних послуг
✔ Юридичний супровід та консультації
✔ Допомогу в працевлаштуванні
“Головна мета – не просто допомогти людям виїхати, а й створити для них умови, щоб вони змогли облаштуватися на новому місці та стати фінансово незалежними”, – зазначив Лисак.
Зараз триває узгодження всіх деталей програми з громадами, аби допомога була максимально ефективною.
Раніше повідомлялося, що Дніпропетровщина залишається однією з областей, які приймають найбільше переселенців із зони бойових дій.