На Дніпропетровщині відкриють перше в Україні Почесне консульство Румунії

На Дніпропетровщині відкриють перше в Україні Почесне консульство Румунії

14 Листопада 2019 Новини, Регіон

У Дніпрі відкриють перше в Україні почесне консульство Румунії. Воно розпочне роботу вже у грудні 2019 року. Про це стало відомо під час зустрічі голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Бондаренка із Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні Крістіан-Леоном Цуркану.

Олександр Бондаренко підкреслив, що інститут Почесних консулів – дуже важливий для розвитку міжнародного співробітництва.

«Дуже приємно, що Румунія вирішила відкрити перше в Україні Почесне консульство саме у Дніпрі, – зазначив очільник регіону Олександр Бондаренко. – Маємо поглиблювати економічне та бізнес-співробітництво. Зацікавлені у розвитку співпраці в освітній сфері. Адже на Дніпропетровщині працюють декілька потужних університетів, яким цікаво встановити зв’язки зі своїми румунськими колегами. Сподіваюся, що це буде успішна взаємодія».

Під час зустрічі голові ОДА представили Віталія Фокшу. Вже незабаром він стане першим Почесним консулом Румунії, призначеним в Україні.

«Для відкриття Почесного консульства в Україні ми обрали саме Дніпро не випадково. Усе – через потужність міста й області. Проаналізувавши економічні зв’язки України та Румунії ми побачили, що вони проходять саме через ваш регіон, – сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні Крістіан-Леон Цуркану. – Прагнемо поглиблювати співпрацю між нашими країнами в освітній та культурній сферах. Переконані – найкращий спосіб пізнати одне одного – саме культурні обміни».

Олександр Бондаренко запросив пана Крістіан-Леона Цуркану взяти участь у Дніпровському економічному форумі, який відбудеться у 2020 році.

Нині на Дніпропетровщині працюють 8 Почесних консульств різних країн світу – Австрії, Бразилії, Бельгії, Кот-д’Івуару, Латвії, Литви, Таджикистану та Чеської Республіки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору