Сергій Лисак: Для української Перемоги важливий інформаційний фронт

Лисак_Томиленко_Ковальчук

Сергій Лисак: Для української Перемоги важливий інформаційний фронт

8 марта 2023 Новини, Регіон

Начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак зустрівся з представниками Національної спілки журналістів України. Говорили про посилення взаємодії обласної влади та НСЖУ.

Сергій Лисак підкреслив, що представники влади допомагають українським та міжнародним журналістам у висвітленні подій, що відбуваються в Дніпрі та й на території області, сприяють у документуванні злочинів російських окупантів.

«Українська Перемога гартується не тільки на полі бою. Важливий фронт – інформаційний, де точиться боротьба з російською пропагандою та брехнею», – наголосив Сергій Лисак.

«Інформаційний фронт – важливий, і для перемоги на цьому фронті вкрай необхідно об’єднати зусилля журналістів і представників влади в боротьбі з ворожою пропагандою», — підкреслив голова НСЖУ Сергій Томіленко під час зустрічі.

Томиленко та Ковальчук

Олексій Ковальчук розказав про роботу Центру журналістської солідарності НСЖУ у Дніпрі. «В Дніпропетровській області дуже дружна команда журналістів: завжди підставимо один одному плече. Ми допомагаємо колегам залишатись у професії, адже журналісти – важливі!», — зазначив очільник ДОО НСЖУ.

Сторони домовилися про тісну співпрацю та взаємодію між Дніпропетровською ОВА з одного боку і Національною спілкою журналістів України — з другого.

Сергій Лисак

Також Сергій Томіленко передав начальнику ОВА Сергію Лисаку спецвипуск газети «Ми з України!», примірники видань  із деокупованих та прифронтових територій, відновленню виходу яких сприяла НСЖУ.

фото: пресслужба Дніпропетровської ОВА

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Прокрутить вверх