Sony PlayStation 6

Sony PlayStation 6 перевершила всі очікування покупців

30 мая 2022 Новини, Техно

В даний час найпросунутішими ігровими приставками на ринку є Sony PlayStation 5 і Microsoft Xbox Series X, пропонуючи всім і кожному цілу безліч різних переваг, але в найближчому майбутньому все зміниться, так як виявиться випущена на ринок новинка в особі Sony PlayStation 6.

Так, цю консоль ще не представили офіційно, але від надійних джерел уже відомо про те, чим вона порадує всіх, хто захоче викласти за неї свої гроші. Оскільки електроніка стає все більш поширеною, а над сучасними електронними гаджетами працюють тисячі людей, витоки інформації відбуваються постійно, і саме через це стало відомо про PS6 вже зараз, ще до офіційної презентації і до виходу на ринок.

Нова ігрова приставка має безліч різних особливостей і переваг, всі з яких роблять її дуже привабливою. Так, вона забезпечує продуктивність на рівні 35 – 40 терафлопс, і такої високої потужності вистачає для запуску ігор у роздільній здатності 8K при частоті 30 кадрів на секунду.

Якщо грати на Sony PlayStation 6 у роздільній здатності 4K Ultra HD (3840 х 2160 пікселів), то частота кадрів запросто досягне значення 120 кадрів. Така величезна продуктивність стала можливою завдяки використанню нових графічних карт AMD RDNA третього покоління. Вони вийдуть на ринок лише у 2023 – 2024 роках, запропонувавши величезну обчислювальну потужність та величезний приріст у продуктивності порівняно з попереднім поколінням.

Навіть незважаючи на таку величезну потужність, PS6 отримає додатковий апаратний прискорювач для графіки, який буде призначений для роботи системи трасування променів. За рахунок цього при включенні такої функції в іграх продуктивність не скоротиться зовсім, а значить ігри, як і раніше, будуть доставляти максимум приємних емоцій.

У середньому, нова ігрова приставка приблизно вчетверо потужніша за доступну зараз PS5. Вона отримає твердотільний накопичувач SSD об’ємом 2 ТБ, суміщену оперативну пам’ять з відеопам’яттю, кілька нових роз’ємів USB Type-C (USB 4.0), Bluetooth 6.0, підтримку Wi-Fi 7-го покоління, а разом з тим підтримку найсучаснішого стандарту HDMI, який буде доступним на момент виходу Sony PlayStation 6 на ринок.

Загалом, нова ігрова приставка гарантовано перевершить усі очікування покупців, але її виходу доведеться почекати щонайменше до 2024 року, бо раніше за такий термін її точно не запустять у продаж. В даний час японська компанія-виробник проводить безліч тестувань та досліджень з метою визначитися з оптимальним технічним оснащенням за співвідношенням ціни та якості.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Прокрутить наверх