Спортсмени з Дніпропетровщини привезли додому 12 медалей (Фото)

спорт

21 Вересня 2020 Новини, Спорт

16 та 17 вересня в Харкові проходив молодіжний чемпіонат України з дзюдо. Це був перший офіційний національний старт після початку пандемії коронавирусу і карантинних обмежень, який зібрав 345 спортсменів з 22 регіонів країни. Повідомляють у Дніпровській міській раді.

Спортсмени з Дніпра привезли додому 12 медалей різного ґатунку. Чемпіонами України стали Катерина Пиріг (48 кг), Олег Вередиба (60 кг), Євген Гончарко (66 кг), Звіад Звіадаурі (73 кг). Срібло змагань у Софії Бординских (52 кг), Дмитра Бородіна (60 кг), Данила Хлопецкого (66 кг). Бронзу виграла Олена Щиголева (52 кг). У другий день за перемогу боролися важковаговики.

Руслана Булавіна (78 кг) здобула золото чемпіонату, Роман Березюк (81 кг) – срібло, Тимур Валєєв з Русланом Поповичем у вазі 81 кг – бронзу.