«Симфонія краси»: у Перещепиному провели свято мистецтва та творчості (фото)

«Симфонія краси»: у Перещепиному провели свято мистецтва та творчості (фото)

2 Червня 2026 Культура, Новини

У Перещепинській школі мистецтв відбувся звітний концерт та випускний вечір «Симфонія краси». Святковий захід зібрав учнів, викладачів, батьків і шанувальників мистецтва, ставши яскравим підсумком творчого навчального року.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Концертна програма, що пройшла 30 травня, поєднала різноманітні мистецькі жанри. На сцені виступили учасники зведеного та молодшого хорів «Співаночка», хореографічні колективи «Квіти Приорілля», «Стрічка перемоги» та «My Way», театральний колектив «Разом», а також юні музиканти й вокалісти із сольними та ансамблевими номерами.

Глядачі мали змогу насолодитися вокальними композиціями, танцювальними постановками та театральними виступами, які вкотре продемонстрували творчий потенціал вихованців мистецького закладу.

Особливо зворушливою частиною вечора стало вручення свідоцтв випускникам мистецьких відділень. Документи про завершення навчання отримали Авенір Тіханов, Іван Іщук, Анастасія Яблонько, Поліна Якимова, Олена Матвієнко, Владислав Ромашин, Єлизавета Пестрюга, Софія Кенюх, Софія Гусєва, Марія Васильєва, Марія Правда, Каміла Острогляд та Валерія Ткаченко.

Під час заходу також відзначили учасників та переможців XII територіального багатожанрового фестивалю-конкурсу «Зоряне намисто» у номінації «Образотворче мистецтво». Юним митцям вручили дипломи за творчі досягнення та високі результати.

На адресу викладачів прозвучали слова вдячності за професіоналізм, відданість своїй справі та підтримку учнів на шляху до творчого розвитку. Подякували й батькам, які допомагають дітям розкривати свої здібності та досягати нових успіхів.

Організатори заходу наголосили, що попри складні часи мистецтво продовжує надихати, об’єднувати людей і дарувати позитивні емоції. Окремі слова вдячності пролунали на адресу українських захисників, завдяки яким діти мають можливість навчатися, творити та брати участь у культурному житті громади.

Свято «Симфонія краси» стало яскравим завершенням навчального року та ще одним підтвердженням того, що талант, праця і любов до мистецтва здатні творити справжні дива.

Анастасія Ковальчук,
фото: Перещепенська громада

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!
Прокрутка до верху