У 2020 році на Дніпропетровщині збудують та відремонтують понад 130 км доріг державного значення

16 марта 2020 Авто, Новини

Цьогоріч на Дніпропетровщині збудують та відремонтують 134,3 км доріг державного значення. У пріоритеті – траса Дніпро-Решетилівка, яка поєднає область з Київською. Також приведуть до ладу найпроблемніші ділянки доріг на Кривий Ріг, Нікополь та Миколаїв, збудують другу чергу Південного обходу. На це з держбюджету передбачили 6,5 млрд грн.

«Будівництво траси Дніпро-Решетилівка – найбільший в Україні дорожній проєкт. Перед Укравтодором стоїть задача – завершити будівництво цьогоріч. Облдержадміністрація сприятиме роботі обласного САДу у виділенні землі для  реалізації цього плану. Маємо докласти усіх зусиль, щоб дорогу на Київ збудували максимально швидко, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Вперше в Україні трасу будуватимуть за новою технологією – використовуючи шлаки. Це безпрецедентний для всієї держави приклад, який матиме додатковий екологічний ефект – адже шлаки не будуть лишатися на відвалах, а використовуватимуться у дорожніх роботах».

В області планують привести до ладу понад 130 км доріг державного значення. Зокрема, збудують майже 24 км траси Дніпро-Царичанка-Кобиляки-Решетилівка, 3,8 км другої черги Південного обходу Дніпра. Відремонтують понад 58 км дороги Дніпро-Миколаїв, 25 км Нікопольської траси, 23,4 км автошляху Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя.

«Перед Службою автомобільних доріг стоять амбітні плани, які визначив Президент України. Порівняно з попередніми роками, цьогоріч маємо більш широке фінансування для втілення усіх задумів. Державний пріоритет – будівництво траси, яка поєднає Дніпропетровську та Полтавську області з Київською.  На більшості напрямків вже працює техніка», — розповів в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Дмитро Чумаченко.

Загалом в Україні – 48 тис км доріг загального користування державного значення. Із них 3 тис км – на Дніпропетровщині.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх