У день відкриття Харківський зоопарк зможе прийняти обмежену кількість відвідувачів

У день відкриття Харківський зоопарк зможе прийняти обмежену кількість відвідувачів

22 Серпня 2021 Новини, Україна

Харківський зоопарк зможе прийняти обмежену кількість відвідувачів у день відкриття, який заплановано на 23 серпня. Такі заходи пов’язані з тим, щоб дати тваринам можливість адаптуватися до нових умов проживання. Про це сказав директор Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Юрій Сідоренко, повідомляє пресслужба Харківської міськради.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

«Зараз звірі обживають свої нові локації. Їм важко, багато хто не хотів виходити зі своїх старих вольєрів. За час реконструкції зоопарку вони відвикли від великої кількості людей, для них це важко психологічно, і їм потрібен час для адаптації. Українська асоціація зоопарків і наші місцеві фахівці вирішили, що якийсь час відвідувати зоопарк можуть не більше 3,5-5 тис. осіб на день. Тому в День міста до зоопарку зможе потрапити обмежена кількість відвідувачів», – зазначив Сідоренко.

За його словами, це будуть близько 200 дітей з інвалідністю, журналісти, працівники міського ЖКГ. Далі відвідування буде можливим для дітей пільгових категорій, працівників комунальних підприємств.

За розрахунками міської влади, приблизно в середині вересня інші харків’яни вже зможуть реєструватися на відвідування зоопарку на його сайті. Вони будуть отримувати унікальний QR-код, який надасть можливість безкоштовно зайти до зоопарку не частіше, ніж один раз на два тижні. При цьому не харків’яни зможуть купувати квитки на відвідування зоопарку приблизно з жовтня.

Ще один спосіб потрапити до зоопарку – виграти безкоштовні квитки в вікторинах, які Харківський зоопарк проводить зараз на своїх інтернет-сторінках.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!
Прокрутка до верху