У Дніпрі оголосили результати конкурсу на найкращий сквер

У Дніпрі оголосили результати конкурсу на найкращий сквер

15 Червня 2023 Новини, Цікаве

У Дніпрі обрали найкращий сквер. Ним став сквер Усачова. Такий конкурс оголосили на сторінці у Фейсбукдепартаменту парків та рекреацій. Переможця обирали серед трьох комунальних підприємств, у підпорядкуванні яких знаходяться парки та сквери у Дніпрі. Зокрема це Молодіжний парк «Новокодацький», КП «Міська інфраструктура» та КП «Парк Придніпровський». Загалом обирали серед 15 номінантів методом голосування у фейсбуці.

Сучасний скейт-парк, зона для дітей, майданчик для вигулу собак, а також зелена галявина та затишні алеї — все це про переможця конкурсу — сквер Усачова.

Сквер Усачова потрапив до фіналу конкурсу разом із парком Зелений Гай та парком «Новокодацький». Але актив Індустріального району вивів цей сквер на перше місце, поставивши під постом понад 1000 вподобайок.

Такий конкурс департамент запровадив вперше, і наше КП, яке опікується сквером Усачова, перемогло, завоювавши почесний приз — кубок. Завдяки плідній праці на різних рівнях — цей сквер став дійсно зручним та комфортним для мешканців району.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору