У Дніпрі ремонтують дитячі та спортивні майданчики

ремонт спортивних майданчиків_Дніпро

У Дніпрі ремонтують дитячі та спортивні майданчики

29 марта 2023 Новини, Регіон

У Дніпрі продовжують піклуватись про безпеку дітей на майданчиках. Наразі на проспекті Олександра Поля, 88 підрядна компанія вкладає гумове покриття. До цього робітники знімають усі елементи, виконують необхідні ремонти тренажерів чи інших елементів, завозять відсів, вирівнюють ділянку, а потім повертають елементи на свої місця.

«За цією адресою в нас тривають уже завершальні роботи. Тут ми вклали 81 кв. м гумового покриття, паралельно проводимо такі роботи і ще на трьох об’єктах. До кінця місяця закінчимо ще три об’єкти. Загалом підхід до кожного майданчика різний. Перед початком робіт ми ознайомлюємось з територією та визначаємо допустиму висоту, на яку можемо підняти майданчик, аби його вирівняти та вкласти гумове покриття», — зазначив представник підрядної організації Олександр Костенко.

У 2023 році КП «Розвиток територій міста»планує відремонтувати понад 70 майданчиків. Ця кількість може корегуватися відповідно до заявок від мешканців на ремонт дитячих чи спортивних майданчиків. Наразі у Дніпрі понад 1 500 комплектів обладнання. Всього нараховано близько 10 449 штук обладнання для дитячого дозвілля та занять спортом. Це лише ті об’єкти у Дніпрі, які на балансі комунального підприємства.

«На майданчиках ми наліпили QR-коди, за допомогою яких мешканці можуть нам повідомляти про стан комплексу. Загалом на кожному об’єкті ми стикаємось з однією проблемою — недбале ставлення мешканців до майданчиків. У нас є приклади, коли ми ремонтуємо обладнання, а вже наступного тижня воно знову зламане, і ми бачимо що це прояв вандалізму. На сьогодні ми відремонтували понад 50 об’єктів. Якщо буде додаткове фінансування, зробимо більше», — зазначив директор КП «Розвиток територій міста» ДМР Олександр Чуб.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Прокрутить вверх