У Дніпрі ремонтують світлофор на жвавій автодорозі (Фото)

У Дніпрі ремонтують світлофор на жвавій автодорозі (Фото)

25 Травня 2023 Авто, Новини

У Дніпрі розпочався капітальний ремонт світлофорного об’єкта на Набережній Перемоги. В січні цього року його зруйнувала російська ракета. На цій жвавій частині автошляху він був особливо корисний кермувальникам, адже мав функцію контролю швидкісного режиму транспорту. У разі перевищення – інформував про це водіїв за допомогою електронного табло та вмикав червоне світло. Повідомляють у Департаменті транспорту та інфраструктури м. Дніпро.

«До капітального ремонту приступили, як тільки отримали фінансування та дочекались спеціального обладнання для датчиків швидкості та інформаційного табло. Буде змонтовано 1 оцинковану світлофорну опору, 6 транспортних світлофорів та 2 пішохідних, вони будуть світлодіодні. Також встановимо 2 кнопки виклику зеленого світла для пішоходів. Для освітлення пішохідного переходу встановимо 2 світильники. Будуть проведені роботи з монтажу кабельних ліній для з’єднання перерахованого обладнання. Плануємо завершити роботи до кінця травня. Наступного місяця встановимо 2 інформаційних табло та датчики фіксації швидкості», – розповів директор КП “Транспортна інфраструктура міста” ДМР Дмитро Герасимов.

23 травня ремонтна бригада почала працювати над монтажем двох транспортних світлофорів, одного пішохідного та частково прокладають кабельні лінії.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top