У Дніпрі визначено місяць з найбільшою кількістю порушень правил паркування

У Дніпрі визначено місяць з найбільшою кількістю порушень правил паркування

29 Січня 2024 Авто, Новини

У Дніпрі аналізуючи статистику за 2023 рік, виявлено, що березень був найбільш “врожайним” місяцем на штрафи за порушення правил дорожнього руху. За цей місяць зафіксовано 21 143 випадки порушень, пов’язаних з неправильною зупинкою, стоянкою та паркуванням транспортних засобів. Натомість, у грудні спостерігалася найнижча кількість порушень — 10 329. Загальна кількість порушень за рік склала 206 тисяч, а внески від штрафів додали до міського бюджету близько 55 млн гривень.

Начальниця відділу організаційно-аналітичної роботи, інформаційних технологій та забезпечення діяльності інспекції з питань контролю за паркуванням міськради Наталія Довгопола зазначила, що за 2023 рік надійшло 362 звернення щодо автівок, залишених з порушенням ПДР, та 15 звернень щодо покинутих автомобілів. Від травня минулого року посилений контроль за паркуванням у дворах житлових будинків.

За злісні порушення правил паркування минулого року було евакуйовано майже 6 тисяч транспортних засобів. Начальник виробничого-технічного відділу КП «Транспортна інфраструктура міста» ДМР Андрій Осипов додав, що протягом року було опрацьовано майже 300 звернень громадян щодо паркувальних питань, виписано 134 приписи та демонтовано 152 незаконно встановлені технічні пристрої.

Також він наголосив, що КП «Транспортна інфраструктура міста» у 2023 році стало оператором майданчиків для платного паркування за певними адресами, а також було введено в експлуатацію другий майданчик для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору