Криничанський район

У Криничанському та Широківському районах представили нових керівників

21 декабря 2019 Новини, Офіційно

У Криничанському та Широківському районах представили нових голів райдержадміністрацій.

У Криничанському та Широківському районах – нові очільники РДА. Головне завдання новопризначених голів – сприяти децентралізації та плідно працювати задля розвитку районів.

Новий очільник Криничанської РДА Юрій Балюк – юрист за освітою. Служив в органах внутрішніх справ, займав керівні посади у приватних компаніях. Працював у виконкомі Криничанської селищної ради.

«Щиро вдячний за довіру. Попереду – дуже багато роботи. Щоб змінити наш район та у цілому область на краще, маємо налагодити співпрацю між місцевою владою, представниками бізнесу, керівниками підприємств та депутатами.  Тільки тоді досягнемо успіху», – сказав голова Криничанської РДА Юрій Балюк.

Представили і нового голову Широківської РДА. Її очолив Євген Ситниченко. Після завершення навчання у Криворізькому державному педагогічному університеті працював вчителем спецдисциплін у Широківському професійно-технічному училищі. Згодом – завідував філією Криворізького міжрегіонального центру з перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас. Був заступником, а потім і головою Широківської районної ради.

 

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Прокрутить наверх