У Томаківській громаді висаджують «Сади Перемоги» та допомагають переселенцям

У Томаківській громаді висаджують «Сади Перемоги» та допомагають переселенцям

13 мая 2022 Новини, Регіон

Мешканці Томаківської громади долучилися до всеукраїнського проєкту «Сади Перемоги». Допомагають переселенцям і військовим.

А ще готові підтримати бізнес, який  евакуюється з інших регіонів, сказав селищний голова Іван Калашник під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Із перших днів війни намагаємось робити усе, щоб громада працювала на повну. Лікарні й магазини відкриті, соціальні послуги надаються. Аграрії завершують посівну. Ситуація у громаді стабільна. Люди згуртовані та охоче допомагають одне одному. Хочемо зберегти таку хвилю патріотизму й у мирні часи», – сказав Іван Калашник.

Він додав – мешканці громади жваво включилися у роботу місцевого гуманітарного штабу. Щодня допомагають тим, хто потребує підтримки. Приносять продукти харчування, одяг, медикаменти, засоби гігієни для переселенців. А ще організували  швейний цех. Там відшивають розгрузки, плитоноски, одяг для захисників.

«У Томаківській громаді вже прийняли понад 500 переселенців. Спільно з центром зайнятості ми створили базу вакансій з актуальними пропозиціями від місцевих підприємців. Кілька людей вже працюють у наших комунальних службах – займаються благоустроєм» , – додав Томаківський селищний голова.

Іван Калашник зазначив – громада готова підтримати бізнес, який переїжджає з інших областей. Зокрема, надати комунальні приміщення та земельні ділянки, допомогти перевезти обладнання та організувати роботу.

Громада долучилася до всеукраїнського проєкту «Сади перемоги». Вже висадили 30 соток картоплі та  15 – цибулі.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Прокрутить вверх