школа Иларионово

В Іларіонівській опорній школі завершили основні ремонтні роботи

4 мая 2020 Новини, Регіон

Яскраво-жовтий фасад, сучасні внутрішні комунікації, новенькі класи. У центрі Іларіонівської громади реконструюють опорну школу. Усі основні ремонтні роботи вже завершили – лишилось зробити останні штрихи. Проєкт втілюють обласним коштом. Це – частина програми «100+», повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Нині у різних куточках області будуємо та реконструюємо школи й дитсадки. Усе – аби створити найкращі умови для дитячого розвитку, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. – Вже завершили основні ремонтні роботи в Іларіонівській опорній школі. Лишилися дрібниці, які підрядники планують доробити найближчим часом. Тепер це теплий, яскравий та сучасний навчальний заклад, до якого вже восени зможуть повернутися майже 900 учнів».

Колись сіра та непримітна будівля Іларіонівської школи змінилась і ззовні, і всередині. Підрядники утеплили фасад, замінили вікна, двері та усі внутрішні комунікації.

«Наша школа – одна з найбільших у Синельниківському районі.  Тут навчається майже 900 дітей, і кількість учнів щороку зростає. Будівлю звели ще у 1965 році, і такого масштабного ремонту  вона не бачила ніколи, – розповіла директорка закладу Катерина Філатова. – І діти, і вчителі із нетерпінням  чекали на завершення робіт та навіть не вірили, що буде така краса. Дуже приємно, що все справдилося».

На першому поверсі обладнали медіатеку та ресурсну кімнату для особливих учнів, відремонтували класи для молодших школярів й кабінет директора. А ще замість старих майстерень зробили танцювальну залу та окреме приміщення для гуртків. На другому й третьому поверхах – кабінети для старших школярів, спортивну залу та їдальню. Класи для уроків фізики, хімії, географії та біології обладнали мультимедійними комплексами – їх придбали коштом громади.

Через карантин підрядники не встигли вчасно облаштувати харчоблок та встановити витяжку. Завершити усі роботи планують протягом місяця.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх