День гарбуза_Дніпро

В обласному центрі влаштували свято — День веселого гарбуза

12 октября 2022 Новини, Регіон

В одному з парків Дніпра провели яскраве свято — День веселого гарбуза. Цей у прямому сенсі гамірний захід є щорічним, і цього разу до нього долучилися не лише дніпряни, але й родини з тимчасово окупованих територій.

За традицією, основним атрибутом свята став звичайний гарбуз, який є символом української обрядовості, достатку та народного гумору. Локацію було прикрашено декораціями з гарбузів і тематичними фотозонами. Для відвідувачів підготували цікаву програму в українських традиціях із виступами творчих колективів, квест-конкурсом між командами зі збирання «веселих» гарбузів, гарбузовим аквагримом, майстер-класом із виготовлення декоративних гарбузиків тощо.

День гарбуза_Дніпро

«Таке свято — не лише гарне дозвілля для містян, а ще й популяризація українських традицій, нематеріальних цінностей, яким є й наш гарбуз, що символізує сонце, врожайність і добробут. Цей чудовий захід провели завдяки підтримці керівників міста та нашого великого дружнього позашкілля», — розповіла начальниця відділу позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту молодіжної політики та національно­патріотичного виховання Тетяна Журова.

День гарбуза_Дніпро

Партнером Дня веселого гарбуза виступив благодійний фонд «Globa 22». За словами голови фонду Олексія Савчука, це не перший захід, який вони підтримують. Також він підкреслив, що тут були присутні багато родин із тимчасово окупованих територій та зауважив: «Дуже важливо підтримувати такі сім’ї для того, щоб вони максимально інтегрувалися у наше місто, знаходили нові знайомства. Тому ми й надалі долучатимемося до проведення таких гарних свят».

День гарбуза_Дніпро

Гості із задоволенням брали участь у різних розвагах, як-от: змагання з гарбузового боулінгу та футболу, грі в гарбузові хрестики-нолики. По завершенні заходу усіх охочих частували гарбузовою кашею, як-то кажуть, «з пилу, з жару». Серед присутніх була і Наталія разом з донькою Камілою: їхня родина приїхала до Дніпра з Донеччини.

«Емоції переповнюють. Гарний вийшов захід з чудовими конкурсами, подарунками. Попри складні часи, все ж потрібно відволікатися. Такі дійства ще більше нас усіх гуртують», — зазначила жінка.

ЯРОСЛАВА ХЛЄБНИКОВА

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Прокрутить наверх