В Україні очікується зростання цін на автогаз

В Україні очікується зростання цін на автогаз

23 Лютого 2024 Авто, Новини

Ціни на автогаз в Україні можуть зрости на три гривні за літр через необхідність об’їжджати польську ділянку кордону під час імпорту. Проте, як запевнив директор консалтингової групи “А95” Сергій Куюн у коментарі для Укрінформ, в країні не прогнозується дефіциту автогазу.

За його словами, хоча раніше ціни зростали через дефіцит, викликаний блокуванням 30% імпорту, нині дефіциту не спостерігається. Проте, через технічні проблеми та обмеження, постачальникам доводиться змінювати маршрути доставки через Словаччину або Румунію, що й веде до зростання вартості.

Куюн відзначив, що на даний момент збільшення цін спостерігається як на роздрібному, так і на оптовому ринках. Однак, впливу на ціни бензину та дизельного пального не очікується, оскільки постачальники цих видів пального адаптувалися до існуючих обмежень.

Крім того, експерт зазначив, що поки що не бачиться ознак блокування залізничних перевезень нафтопродуктів. Проте, ситуація може змінитися, якщо польські протестувальники почнуть блокувати залізницю, що матиме серйозні наслідки для України.

фото з відкритих джерел

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору