Чи варто повністю відмовлятись від цукру?

Чи варто повністю відмовлятись від цукру?

16 Листопада 2019 Корисно, Новини

Цукор не завжди такий шкідливий, як усі вважають. Не варто плутати натуральний цукор і доданий. Натуральний – це фрукти, такі овочі як морква, молочні продукти, картопля. Цукор з подібних продуктів необхідний нашому мозку, він використовує його в якості “батарейки”. Якщо відмовитися повністю від цукру, через деякий час настати млявість, втома, загальмованість. Пише zdorovia.com.ua.

Крім того, у фруктах і молочних продуктах, міститися речовини, які здатні запобігти так звану «цукрову ейфорію», тобто різкий стрибок цукру з подальшим, настільки ж різким падінням (яка трапляється, коли ми з’їдаємо, наприклад, цукерки).

Читайте також: Чай з шипшини — унікальний лікувальний засіб

У фруктах багато клітковини, в молочних продуктах – білка. Це не дає рівню цукру в крові різко підвищитися. Є одне “але”. Надлишок цукру, в тому числі і натурального, часто веде до надлишку калорій, які неминуче отложаться в жир. Тому відмовлятися від корисних солодощів не варто, але варто стежити на колічесво з’їдається.

Ідеально – 3 порції натурального цукру в день. Порція – стакан ягід, фрукт середнього розміру або половина великого (наприклад, грейпфрута).

Фото: pixabay.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору