осень

Поради як просто зміцнити імунітет восени

11 октября 2022 Корисно, Новини

Холодна пора року збільшує шанси захворіти, тому краще провести профілактику, аніж потім лікуватися. Розповідаємо, як бюджетно і без зайвих зусиль покращити імунітет восени.

Не обов’язково намагатись споживати всі можливі вітаміни та шукати таємничі способи не захворіти, якщо є доволі доступні та прості поради, які підійдуть всім. Ловіть кілька легких рекомендацій від «Радіо MAXIMUM», які дозволять знизити ризики занедужати.

  • Сон. Не важко здогадатись, що нормальний сон допомагає не лише почуватись добре, а й сильніше протистояти вірусам та хворобам. А от брак сну похитує імунітет, адже організму бракує сили, щоб боротися з запаленнями.
  • Сонце. Поки ще є можливість перебувати на вулиці, то можна виділити хоча б 10-20 хвилин на день, щоб прийняти «сонячні ванни». І це не чаклунський спосіб, адже сонце допомагає поповнити рівень вітамін D, брак якого збільшує ризики занедужати.
  • Фізична активність. Це не означає, що варто щодня відвідувати зал та доводити себе до нереальної втоми, однак звичайні помірні заняття, приміром, швидка 30-хвилинна прогулянка кожного дня, допомагає організму позбавлятись від стресу та покращувати всі процеси.
  • Вода та зелений чай. Важливо у холодний період не забувати про водний баланс. Вода виводить всі непотрібні речовини з організму, а зелений час зі спеціями зігріває, бадьорить та містить чимало антиоксидантів для зміцнення імунітету.

Фото з відкритих джерел

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Прокрутить наверх