У 2020 році на Дніпропетровщині збудують та відремонтують понад 100 соцоб’єктів

13 февраля 2020 Новини, Офіційно

Цьогоріч на Дніпропетровщині збудують та реконструюють понад 100 шкіл, садочків, лікарень, стадіонів, будинків для дітей-сиріт. Це – найбільше в Україні, розповів голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко на нараді у Києві під головуванням Президента Володимира Зеленського та Прем’єр-міністра Олексія Гончарука. Зустріч була присвячена масштабному державному проєкту «Велике будівництво», який стартує по всій країні 1 березня.

«З березня в Україні розпочнеться масштабний державний проєкт «Велике будівництво». На соціальних об’єктах у всіх областях розгорнуться будмайданчики – оновлюватимуть школи, садочки, стадіони, – розповів Олександр Бондаренко. –  В лідерах – Дніпропетровщина. Ми будемо будувати та реконструювати найбільше об’єктів – понад 100. Ремонтники працюватимуть і на автошляхах у різних куточках області».

На Дніпропетровщині оновлять 21 школу, зокрема, у Волоському, Петропавлівці, Покровському, Лихівці, Томаківці. Роботи розгорнуться у 10 дитсадках, серед них – Миколаївський, Покровський, Іларіонівський, Павлопільський, Чкалівський. Відремонтують 7 стадіонів, наприклад, Новомосковський та Перещепинський.

Ремонтники працюватимуть у 57 медзакладах, збудують 7 будинків для дітей-сиріт.

У 2020-му в області відремонтують майже 250 км доріг всіх форм власності. Головний інфраструктурний  пріоритет держави – будівництво Решетилівської траси, яка напряму з’єднає Дніпро з Києвом.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх