Важливі поради щодо водного балансу: скільки води вам дійсно потрібно?

вода

Важливі поради щодо водного балансу: скільки води вам дійсно потрібно?

19 Травня 2024 Здоров’я, Новини

В умовах активного життєвого ритму та змінного клімату, важливість правильної гідратації не можна недооцінювати. Експерти з гідратації і охорони здоров’я наголошують на необхідності вживання оптимальної кількості води щодня, враховуючи індивідуальні особливості кожної людини. Вони пропонують кілька методів для визначення, скільки води потрібно саме вам.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Загальноприйнята рекомендація Всесвітньої організації охорони здоров’я становить 2,5-3,5 літра в день, включно з рідиною, отриманою з їжі. Однак, враховуючи вагу, стать, вік, рівень активності та кліматичні умови, ці показники можуть змінюватися.

Експерти радять випивати 30-50 мл води на кілограм ваги тіла або виходити з розрахунку 6-8 склянок води на день. Також важливо слухати сигнали свого тіла і пити воду, коли виникає відчуття спраги, адже це основний індикатор потреби організму в гідратації.

Занадто багато води також може бути шкідливим, оскільки це може призвести до гіпонатріємії, стану, коли рівень натрію в крові падає до небезпечно низьких показників. Надмірне вживання води також впливає на нирки та серцево-судинну систему.

Дотримання цих простих правил допоможе забезпечити оптимальний водний баланс і підтримати здоров’я на довгі роки.

фото з відкритих джерел

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!
Прокрутка до верху